JASEŁKA

dsc-0114-bigJASEŁKA

Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali zaś zdolni aktorzy i wokaliści z grupy Niedźwiedzi. Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych w niecodziennym przedstawieniu pod tytułem „Mikołaje są wśród nas”. Na scenie mogliśmy podziwiać tańczące śnieżynki, wesołą choinkę, śniegowego bałwanka i wielu Mikołajów, którzy tak jak pasterze z niecierpliwością czekali na Boże Narodzenie, śpiewając kolędy. W rytmach „Śniegowej samby” odwiedził nas również Nowy Rok z Karnawałem. Ogromne zaangażowanie dzieci z grupy pięciolatków i ich nauczycielek sprawiło, że przedstawienie wywarło na widzach duże wrażenie.
W tym dniu odbyły się także spotkania wigilijne w grupach. Rodzice razem z dziećmi stroili choinki, śpiewali kolędy i próbowali świątecznych przysmaków. Ogromną niespodzianką dla dzieci było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który pamiętał o prezentach dla grzecznych dzieci.
Na zakończenie wszyscy w świątecznych nastrojach rozeszli się do domów.