Spotkanie Wigilijne

nowe17Spotkanie Wigilijne

Dnia 16 grudnia 2014r. o godz.16.00 rozpoczęło się w naszym przedszkolu Spotkanie Wigilijne.  Z tej okazji dla wszystkich rodziców i dzieci zostało zaprezentowane przedstawienie jasełkowe pt: „Mikołaje są wśród nas”. W rolę małych aktorów wcieliły się dzieci 5-letnie „Niedźwiadki” z przedszkola na Lilpopa prowadzone przez Panią Ewę Przybylik. Na scenie mogliśmy podziwiać tańczące śnieżynki, wesołą choinkę, śniegowego bałwanka i wielu Mikołajów, którzy tak jak pasterze z niecierpliwością czekali na Boże Narodzenie, śpiewając kolędy. W rytmach „Śniegowej samby” odwiedził nas również Nowy Rok z Karnawałem.

Dzieci mimo nowego otoczenia wystąpiły doskonale za co otrzymały gromkie brawa od przedszkolaków i ich rodziców.

Naszymi gośćmi byli także tego dnia: Burmistrz Gminy Brwinów Pan Arkadiusz Kosiński, Ksiądz Sylwester oraz Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 3 Pani Henryka Garstka

Po występach dzieci wraz z rodzicami udali się na sale grupowe gdzie czekało wspólne kolędowanie, poczęstunek oraz niespodzianki.

Na zakończenie wszyscy w świątecznych nastrojach rozeszli się do domów.