Pasowanie na przedszkolaka i bal jesienny

100-3491-bigPasowanie na przedszkolaka i bal jesienny

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2014
W dniu 25 Września 2014 r. odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka w grupie Wiewiórek. W pasowaniu wzięły udział trzylatki wraz z rodzicami oraz dyrekcja i opiekunowie grupy. Dzieci zaśpiewały i zatańczyły przy akompaniamencie pani Doroty Grejbus – Żebrowskiej, dzielnie wyrecytowały wierszyk i złożyły uroczyste przyrzeczenie. Większość z nich odważnie stawiła czoło trudnemu wyzwaniu jakim był debiut na scenie przed wymagającą publicznością – rodzicami. Po występie odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka przez Panią Dyrektor Zofię Barańską-Mądzik oraz wręczenie dyplomów i pluszaków. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości wszyscy udali się na wspólną zabawę i poczęstunek podczas „Balu jesiennego”.

 

no images were found