Dzień Babci i Dziadka

100_4021DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i dziadka w tym roku odbył się 10 lutego w grupie Wiewiórek i Jeżyków oraz 13 lutego w grupie Biedronek i Niedźwiadków. Wszystkie grupy stanęły na wysokości zadania, pokazując niecodzienne występy artystyczne. Grupa maluszków dzielnie recytowała wierszyki, grała na instrumentach i zaśpiewała razem z dziadkami. Jeżyki przypomniały piosenki i zabawy z dawnych lat a na zakończenie, razem z panem Jarkiem zaprezentowały się w tańcach. W grupie Biedronek dzieci przedstawiły wywiad babci dla telewizji – skecz rozbawił wszystkich gości. U Niedźwiedzi obejrzeliśmy pojedynek babć i dziadków w znanym teleturnieju – Familiadzie. Wszystkie występy zostały nagrodzone brawami, a dziadkowie otrzymali upominki wykonane przez wnuczków. Uroczystość zakończył wspólny poczęstunek w salach.